top of page

Hizmet Şartları

GENEL

  1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

  2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak ilgili yasalara tabidir.

  3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

  4. Satın alınan her bir ürün, belirli bir süre içinde alıcının gösterdiği adrese teslim edilecektir. Bu süre içinde ürün teslim edilmezse, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

  5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

  6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu alıcıya bildirmek zorundadır ve belirli bir süre içinde iade işlemlerini gerçekleştirmekle yükümlüdür.

  7. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER 8. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü belirli bir süre içinde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE 9. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya teslimatın ertelenmesini talep edebilir.

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ 10. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek ve hasarlı mal/hizmeti teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

 

CAYMA HAKKI 11. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, Satın almış olduğunuz hizmet ile ilgili yapacağınız iptal / iade talepleri (kullanılmış seanslar ya da geçen süre hesaplamaları nedeniyle) ancak ilgili işletmeye yapılabilir. Bu yönetim panelinden iade talebi veya işlemi yapılamaz. Site açılışındaki hizmet şartlarını kabul ettiğinizde bütün maddeler onaylanmış sayılmaktadır.

bottom of page